Strona główna pl en cz de fr 

Logowanie

Email: 
Hasło: 
Zapamiętaj mnie: 


Kup psaHodowleO psachDla psówRozmaitości 

Polecamy

Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier
Wiek: 10 mies.
Miasto: Kraków (woj. małopolskie)
Cena: 2000 PLNYorkshire Terrier

Yorkshire Terrier
Wiek: 10 mies.
Miasto: Kraków (woj. małopolskie)
Cena: 2000 PLNYorkshire Terrier

Yorkshire Terrier
Wiek: 10 mies.
Miasto: Kraków (woj. małopolskie)
Cena: 2000 PLN


LinkiForum

Choroby
psi szpital, schorzenia, szczepienia, dolegliwości,porady,

Żywienie
jak karmić psa, szczeniaka, co jest zdrowe, a czego nie polecamy w diecie psa

Pielęgnacja
Jak dbać o psią sierść, łapki, uszka, akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji

Wychowanie i szkolenie
Kiedy i jak nauczyć czystości, pies chodzi przy nodze i na smyczy, kaganiec, tresura

Wystawy
Dokumenty psa, rodowody, kiedy i jak.

Rasy psów
Kącik miłośników ras. Rozmowy i pytania o psy konkrentej rasy

Mój pies
zanim kupię psa, jak kupić, rasowy czy kundelek, pies a prawo

Forum można używać zarówno bez logowania, jak i po zalogowaniu. Logowanie umożliwia dodanie zdjęcia/obrazka, który będzie identyfikował wypowiedzi danego użytkownika, a dodatkowo nowe posty, których użytkownik nie czytał są wyróżniane.
Zapraszamy do logowania się i korzystania z nowych funkcjonalności!

(Posty obraźliwe, nie na temat i ogłoszenia będą usuwane).Fauna i flora 

Kontakt
Informacje o ofercie serwisu Psy.EuroAnimal.eu

Serwis ten jest portalem ogłoszeniowym przeznaczonym zarówno dla miłośników, jaki hodowców psów. Stąd też oferta serwisu jest różnorodna i składają się na nią:Lista hodowli

Podstawowym elementem oferty przeznaczonej dla tej grupy użytkowników jest dopisanie hodowli do listy hodowców. Wpis zawiera opis hodowli, informacje o hodowanych rasach wraz z odnośnikami do encyklopedii ras. Widoczna jest także lista zamieszczonych ogłoszeń, reproduktorów i suk danej hodowli.

Dodawanie hodowli jest do serwisu jest możliwe po założeniu własnego konta i po załogowaniu się, jest to usługa bezpłatna.

 

 

Pozycja na liście hodowli

Dążąc do tego, aby serwis jak najbardziej odpowiadał potrzebom obu grup użytkowników wprowadzony został system premiowania atrakcyjnych i aktywnych wpisów. Pierwsza grupa użytkowników podejmując decyzję o zakupie zawsze oczekuje jak największej ilości informacji na dany temat, natomiast druga grupa prezentująca oferty pragnie, aby ich oferta była jedną z pierwszych na liście. W związku z tym o kolejności na liście hodowli świadczy jakość wpisu. Jakość ta jest określana za pomocą punktów przyznawanych za każdy element składający się na taki wpis. Ocenie poddawane są wprowadzone informacje o hodowli, opis hodowli, informacja o hodowanych rasach, a także zamieszczenie wizytówek posiadanych reproduktorów i suk hodowlanych. Jako że podstawowym zakresem działalności serwisu są ogłoszenia, tak wiec najistotniejszym parametrem wpływającym na pozycję hodowli jest liczba aktywnych ogłoszeń. Tak osiągnięty wynik przekłada się również na pozycję wpisu hodowli na listach reproduktorów i suk hodowlanych.

do góry ^


 

Lista reproduktorów, suk hodowlanych

Kolejną ofertę skierowaną do hodowców jest uzupełnienie wpisu hodowli o posiadane reproduktory i suki hodowlane. Dla każdego zwierzaka można zamieścić zdjęcie opis oraz podstawowe informacje. Usługa jest dostępna po załogowaniu i również jest bezpłatna..

 

do góry ^


Ogłoszenia

Podstawową usługą serwisu są ogłoszenia dotyczące sprzedaży psów. Mogą one być zamieszczane przez wszystkich zainteresowanych, zarówno posiadaczy psów jak i hodowców. Ogłoszenia poza standardowym opisem mogą zawierać zdjęcie oraz inne istotne informacje takie jak: umaszczenie, przebyte szczepienia, miasto odbioru psa. W celu ułatwienia użytkownikom przeglądania listy ogłoszeń stworzona została zaawansowana wyszukiwarka ofert.

Ogłoszenie z filmikiem

Film Oferta serwisu została poszerzona o możliwość prezentacji filmów związanych z konkretnym ogłoszeniem lub ofertą. Dołączanie do oferty filmu umożliwi lepszą prezentację i znacznie uatrakcyjni ofertę. Prezentacja filmów odbywa się za pośrednictwem serwisów oferujących usługi tego rodzaju takich jak YouTube, video.interia.

Aby w ogłoszeniu poza zdjęciami znalazł się film konieczne jest zamieszczenie filmu w jednym z wyżej wymienionych serwisów oraz skopiowanie kodu wygenerowanego dla tego filmu i wprowadzenie go do formularza ogłoszenia.

W przypadku YouTube kod widoczny jest tuż pod oknem filmu z oznaczeniem "HTML"

W przypadku video.interia kod widoczny jest tuż pod oknem filmu z oznaczeniem "kod do umieszczenia na stronie"

Informujemy, że serwis oferuje możliwość prezentacji filmów związanych jedynie z konkretnym ogłoszeniem lub hodowlą. Użytkownik może prezentować jedynie filmy, których jest autorem lub na publikację, których uzyskał zgodę. Dotyczy to szczególnie filmów, na których widoczne są osoby, które można jednoznacznie zidentyfikować.

 

 

Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie jest możliwe po założeniu własnego konta i po załogowaniu się. Dodanie ogłoszenia wiążę się z niewielkim kosztem miesięcznym, a płatności można dokonać na dwa sposoby:

• poprzez wysłanie SMSa koszt 3,66 za miesiąc
• kartą płatniczą poprzez system eCard koszt 3,66 za miesiąc

ceny zawierają podatek VAT

Poszerzenie ogłoszenia o filmik nie zmienia kosztu jego zamieszczenia, ogłoszenie z filmikiem czy bez kosztuje tyle samo.

Dodatkowo w ramach promocji po dodaniu ogłoszenia zawierającego zdjęcie klienci otrzymują za darmo jednodniowa aktywacje usług "Fotooferta" i "Polecamy".

do góry ^


Usługa "Fotooferta"

Twoje ogłoszenie na pierwszej stronie !!!

Jest to dodatkowa usługa mająca na celu promowanie poszczególnych ogłoszeń na stronie głównej. Polega on na wyświetlaniu linku do ogłoszenia wraz ze zdjęciem na pierwszej stronie serwisu. Dodatkowo link do ogłoszenia wyświetla się pod innymi ogłoszeniami danej rasy.
zobacz fotooferty

Usługa jest dostępna po zamieszczeniu standardowego ogłoszenia z panelu administracyjnego (edytując poszczególne ogłoszenie można aktywować dodatkową usługę).
Aktywacja usługi jest płatna, a dokonuje się jej na okres jednego miesiąca. Płatności można dokonać na dwa sposoby:

• poprzez wysłanie SMSa koszt 10,98 za miesiąc

ceny zawierają podatek VAT

Oferty są umieszczane w systemie statycznym, to znaczy, że nie podlegają rotacji, tak jak oferty w kategorii "polecamy". Kolejność wyświetlania "Fotoofert" jest uzależniona od daty ważności ogłoszenia w usłudze.

 

do góry ^


Usługa "Polecamy"Jest to dodatkowa usługa mająca na celu promowanie poszczególnych ogłoszeń na wszystkich podstronach serwisu w module "polecamy".

Moduł ten wyświetlany jest na stronie głównej eurocity.pl, a także na wszystkich serwisach miejskich. Jest aktywny również na serwisie zwierzeta.eurocity.pl.

Usługa jest dostępna po zamieszczeniu standardowego ogłoszenia z panelu administracyjnego (edytując poszczególne ogłoszenie można aktywować dodatkową usługę).
Aktywacja usługi jest płatna, a dokonuje się na okres jednego miesiąca.

Płatności można dokonać na dwa sposoby:

• poprzez wysłanie SMSa koszt 3,66 za miesiąc

ceny zawierają podatek VAT

do góry ^

Copyright © 2007

MAGOORA Sp. z o.o.

MaWi Agencja Informatyczna

Regulamin
Projektowanie stron www kraków
Encyklopedia zwierząt
projektowanie stron dla hodowli